UŠIJ SI SVŮJ PRVNÍ BATOH

stáhni si střih + video
ZDARMA
a můžeš se hned pustit do šití

Letní výletování je tu cobydup, batoh na záda, do ruky svačinu a můžeš vyrazit. Nebo raději vytáhneš kolo a užíváš si ranní východ slunce po cestě do práce? Vybrat batoh může být pořádná fuška. Moc malej, moc barevnej, žádný kapsy…

Co kdyby sis ale uměla ušít batoh přesně takový, jaký se ti hodí?
Nepromokavý? Velký kapsy? Široký popruhy? Jednobarevný? Kytičkovaný?

Může být.

GALERIE

Ikona Šicí stroj (500x500)

NAUČÍM TĚ, JAK SI NA DOMÁCÍM ŠICÍM STROJI UŠÍT BATOH KRÁSNĚJŠÍ NEŽ Z OBCHODU. Z BĚŽNĚ DOSTUPNÝCH MATERIÁLŮ.

Minikurz je rozdělený na 4 kratší videa, aby sis batůžek stihla ušít i s malými dětmi nebo po krátkých úsecích večer po práci. Každý večer ti zabere maximálně hodinu nebo i míň. Nebo si můžeš videa pustit najednou a ušít si batůžek na jedno vytáhnutí stroje. Prozradím ti tajné triky, díky kterým ti budou batoh závidět všechny tvoje kamarádky. Celý minikurz se všemi instrukcemi i střihem je sakum prdum zdarma.

UŠIJEME SI BATOH V ZÁKLADNÍM STŘIHU, ZE KTERÉHO PAK MŮŽEŠ VYCHÁZET DÁL A VYLEPŠOVAT HO PODLE SVÝCH PREFERENCÍ

Ikona Metr (500x500)
podíváme se na zoubek vhodným materiálům a výztuhám
všechno ti polopatě vysvětlím v názorných videích
Ikona Špulka (500x500)
minikurzem už prošlo přes 2300 švadlenek

Videa byly naprosto super, jsi skvělá, moc jsem se u videí bavila. Dekuji za tuto možnost 😁.

Eliška

Naprosto luxusní, krok po kroku natočená videa, prostě jsem to zvládla i já (ještě level pod úplným začátečníkem). Chvilkama jsem na tom posledním videu nechápala malinko souvislosti (například, že jak jsme přišívaly podšívku k batohu, tak jestli to mělo být ten tunýlek přišít a nebo právě v tom ohybu, kde jsme přišívaly ten tunýlek, ale pohoda. Pauzla jsem si to, přetočila a shlédla ještě dvakrát a už jsem to pochopila. 😀 to je to kouzlo těch videí, že co nepochopím, to si pustím znova a nebo vydedukuji z toho videa jako takového). No prostě jsem nadšená. Chci víííííííc takových video návodů 😀 takže se těším na další.

Helena

Barunko, nedá mi to, abych Vám nenapsala. Včera jsem se pustila do stříhání tašek, kabelek, strávila jsem u toho celý den, stříhala jsem toho povícero, byl v plánu i Váš batoh, ale na ten se chystám až teď. A ač jsem dámská krejčová a měla bych vědět všechno, večer mi to nedalo a shlídla jsem Vaše instruktážní videa k batohu, pro toho, kdo nešije parádní věc, já kukla spíš ze zvědavosti a pro případné vychytávky.

Vaše videa máte hezky natočené, hezky vysvětleno a příjemně se posloucháte a to až natolik, že ač jsem zkušená švadlenka, shlédla jsem všechny videa. Začátečníkům velmi usnadní práci, moc pěkné.

Veronika

Hledala jsem inspiraci a narazila na tento kurz. Stroj jsem si pořídila k narozeninám, tři týdny zpět. Předtím jsem jen kdysi doma na mamky starém stroji zkracovala kalhoty a opravovala věci. Návod byl podrobný, jednoduchý na pochopení. Děkuji za příležitost vyzkoušet nové věci.

Dina

Snad jen OBROVSKÝ DÍK nejen za kurz zdarma, což se jen tak nevidí, ale za ten krásný, klidný, úžasný přístup. Videa s tak rozzářenou bytostí jsou dnes vyjímkou a moc za to děkuji. ♥. Všechno dobré přeji.

Alena

Za mě nejlepší kurz, jakého jsem se kdy účastnila. Dostala jsem srozumitelný návod a spoustu skvělý energie od tvé osoby 🙂 klobouk dolů a mockrát za vše děkuji.

Eliška

Kurz byl perfektní nepotřebovala jsem kromě videí jinou pomoc – vše bylo perfektně vysvětlené.

Eva

Minikurz je určen sebevědomým začátečníkům nebo pokročilým švadlenkám, které se chtějí naučit něco nového a ušít si batoh, na který budou opravdu pyšné.

Věřím, že si batoh zvládne ušít každý, když má srozumitelný návod.

Tak nečekej, až tvoje páteř začne naříkat, a stáhni si šicí minikurz zdarma.

MINIKURZ TI PŘIJDE E-MAILEM DŘÍV, NEŽ SI STIHNEŠ NAVLÍCT NOVOU NIT DO STROJE A MŮŽEŠ SE ROVNOU PUSTIT DO ŠITÍ.

CO SI UŠILY ÚČASTNICE

Bára (5)

Ahoj, já jsem Bára

a už přes 10 let se můj svět točí kolem šití kabelek a batohů. Mám vlastní značku ručně šitých kabelek a batohů Lamoza, kde můžu svoje nápady realizovat. Rozhodla jsem se všechno svoje kabelkový know-how předávat dál a užívat si radost ze společného šití v kabelkových kurzech.

Jestli se chceš naučit všechno, co umím, vyhnout se chybám, které jsem při šití dělala (a že jich bylo!) a přestat plýtvat svůj drahocenný čas nekonečným hledáním a zkoušením, je tenhle minikurz zdarma pro tebe to pravý ořechový.