UŠIJ SI OBOUSTRANNOU LETNÍ KABELKU ASTRID

4dílný online videokurz

Léto za rohem a už se vidíš, jak vysedáváš s kámoškou na zahrádce? Dlouhý letní večery přímo vybízí k procházkování. Sukni, tašku a letíš. Na dovolenou k moři nebo do lázní. A bez nové kabelky ani ránu. Myslím bez té kabelky, kterou si sama ušiješ!

KABELKA JE ZÁKLAD ŠATNÍKU, NA LÉTO NÁM JEDNA NESTAČÍ. CO KDYBY SES ALE NAUČILA UŠÍT SI KABELKU OBOUSTRANNOU? K JEDNĚM ŠATŮM MODRÁ A K DRUHÝM ČERVENÁ.

V minikurzu si ušiješ letní oboustrannou kabelku se záševky, takže kabelka je krásně prostorná. Ucha si pošijeme látkou a kabelku budeš moct přetáčet z rubu na líc podle libosti.

NAUČÍM TĚ, JAK SI NA DOMÁCÍM ŠICÍM STROJI UŠÍT OBOUSTRANNOU LETNÍ KABELKU. Z BĚŽNĚ DOSTUPNÝCH MATERIÁLŮ.

Minikurz je rozdělený na kratší videa, aby sis kabelku stihla ušít i s malými dětmi nebo po krátkých úsecích večer po práci. Každý večer ti zabere maximálně hodinu nebo i míň.

Ikona Metr (500x500)
pomůžu ti s výběrem vhodných materiálů a výztuh
naučím tě šít kulaté dno se záševky, aby měla kabelka hezký tvar
Ikona Špulka (500x500)
ukážu ti, jak si pošít popruh látkou, aby ladil ke kabelce

Minikurz je určen sebevědomým začátečníkům nebo pokročilým švadlenkám, které se chtějí naučit něco nového a ušít si svou první oboustrannou kabelku.

Věřím, že si kabelku zvládne ušít každý, když má srozumitelný návod.

Tak nečekej na první letní paprsky a kup si ji ještě dnes!

OBOUSTRANNÁ LETNÍ KABELKA ASTRID

4dílný online videokurz

CENA 500 Kč

Bára (5)

Ahoj, já jsem Bára

a už přes 13 let se můj svět točí kolem šití kabelek a batohů. Mám vlastní značku ručně šitých kabelek a batohů Lamoza, kde můžu svoje nápady realizovat. Rozhodla jsem se všechno svoje kabelkový know-how předávat dál a užívat si radost ze společného šití v kabelkových kurzech.

Jestli se chceš naučit všechno, co umím, vyhnout se chybám, které jsem při šití dělala (a že jich bylo!) a přestat plýtvat svůj drahocenný čas nekonečným hledáním a zkoušením, je tenhle minikurz zdarma pro tebe to pravý ořechový.